Novinky

 • 25-5-2015 Gurmet pasáž Dlouhá uvádí seriál středečních podvečerů s názvem ,,Aperitivo"

  Také se Vám s blížícím létem zastesklo po příjemném italském aperitivu?

  Nemusíte cestovat do Itálie, aby jste si vychutnali neodolatelný mix chutí, vůní a barev.

  Během letní sezóny podniky Gurmet pasáže, obchodní pasáže Paláce Dlouhá věnované kvalitnímu jídlu a pití, nabídnou každou středu, od 18 do 21 hodin, své aperitivo. Středeční aperitiva jsou doprovázena živou hudební produkcí.

  I do Prahy tak dorazí tento nezaměnitelný symbol italské životního stylu. “Dlouho jsme žila v Itálii, a v Praze mi tak chybělo místo, kam zajít jen tak na aperitivo,” říká Ilona Monferini Mančíková, Sales & Marketing Director di FIM Group. “Provozovatelé barů, se kterými jsem v minulosti mluvila, mi říkali, že Pražané nejsou na aperitivo zvyklí. Já si myslím, že je to tím, že jim ho ještě nikdo pořádně nenabídl."

  Středeční aperitiva tak jsou způsobem, kterým zviditelnit restaurátorskou práci na Paláci Dlouhá, které provedl hlavní investor, developerská skupina FIM Group. “Už dnes spousta lidí chodí do Gurmet pasáže Dlouhá, aby si nakoupili jídlo a pití,” uvádí Ilona Monferini Mančíková. “Tímto aperitivem ve středu, což je den, který je takovým předělem v pracovním týdnu Pražanů, chceme oživit pasáž a zviditelnit kvalitu našich restaurátorských pracích. Nechceme, aby pasáž byla jen místem, kterým se prochází. Naším cílem je, aby se stala místem, kde se setkat s přáteli, či kde se stavit před představením v Divadle v Dlouhé, které je zásadní částí celého paláce.”

  Na středečním aperitivu se podílí všechny podniky přítomné v Gourmet pasáži. “Iniciativy se samozřejmě účastní restaurace Bistroteka Riccarda Lucqueho, která je úzce spjatá s italskou gastronomickou tradicí, ale také všechny další obchody a restaurace jako řeznictví Naše Maso či My Raw Café, které tak nabídnou jejic reinterpretaci aperitiva,” dodává Ilona Monferini Mančíková. “Chceme, aby Gurmet pasáž byla otevřena všem milovníkům dobrého jídla a ne jen příznivcům té či oné gastronomické tradice.”

 • 10-12-2014 Art&Food aneb Dvojitá dávka umění v Gurmet pasáži Dlouhá

  Dne 10.prosince pořádala společnost FIM Group ve spolupráci s Dvorac Sec Contemporary uměleckou událost Art&Food, kde své dílo představil kontroverzní umělec Roman Týc.

  „Několik týdnů, měsíců jsem chodil do pasáže (v Dlouhé) a zachytával útržky rozhovorů. Podnikatelé, obchodníci, matky s dětmi, staří či mladí. Ti všichni prochází pasáží, občas se zastaví, zdrží se, chvátají, někteří mluví. Útržky vět, které mě nutí přemýšlet nad smyslem a kontextem. Domýšlet příběh. Domýšlet kontext,“ popsal své dílo právě Roman Týc.

 • 21-11-2014 Představení exkluzivního penthausu prostřednictvím večerního eventu Grande Belezza

  U příležitosti představení unikátního penthausu v Paláci Dlouhá proběhl ve spolupráci s našimi partnery večerní event pro VIP klientelu společnosti FIM Group. Fotografie z průběhu večera si můžete prohlédnout na následujícím odkaze http://palacdlouha.eu/grande-bellezza/

 • 19-11-2014 Řeznictví Naše Maso otevřelo v Gurmet pasáži Dlouhá druhý obchod

  Úspěšný koncept řeznictví Naše Maso (Ambiente), rozšířilo svůj obchod o další jednotku s názvem Naše Maso – Pasáž. Ta je určena pro rychlý nákup bez čekání. Nabízí stejný sortiment jako řeznictví, jen s tím rozdílem, že maso a uzeniny jsou předem zabalené.

 • 5-11-2014 Společnost FIM Group se stala partnerem Galavečera Forbes "Nejvlivnější ženy Česka "

  Dne 5.11 proběhl v hotelu Mandarin Oriental galavečer Nejvlivnějších žen Česka, kde vystoupily osobnosti jako Lenka Bradáčová, Michaela Maláčová, Libuše Šmuclerová a další neméně významné ženy České republiky. Společnost FIM Group se stala jejím partnerem.

 • 4-11-2014 Palác Dlouhá uspěl ve dvou realitních soutěžích

  Z prestižní soutěže Best of realty 2014 si rezidenční projekt Palác Dlouhá odnesl úctyhodné 2. místo v kategorii Rezidenční projekty za celou Českou republiku.

  Další dvě ocenění si Palác Dlouhá odnesl ze soutěže Realitní projekt roku 2014, kde získal Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti.

 • 27-10-2014 Chocotherapia - Svět kvalitní čokolády nově v Gurmet pasáži Dlouhá

  Od října najdeme v Gurmet pasáži i nově otevřenou prodejnu nabízející luxusní čokoládu té nejvyšší kvality. Přijďte i Vy ochutnat tu nejdelikátnější pochoutku z různých koutů světa, kterou tato společnost dováží již deset let.

 • 12-9-2014 Riccardo otevřel v Gurmet Pasáži nové bistro

  Přijďte ochutnat ty nejlepší italské delikatesy do nového bistra s obchodem La Bottega Bistroteka. Zažijete tu pravou Itálii! Tým La Bottega se na Vás těší každý den od 8.30 hodin.

 • 10-9-2014 MyRaw Café nově v Gurmet Pasáži Dlouhá

  Toto úterý se pro Vás v Gurmet Pasáži Dlouhá otevřela další nová prodejna - MyRaw Café, veganská raw kavárna v provence stylu, ve které si denně můžete pochutnávat na raw dortech a zdravých sladkostech při kávě klasické nebo alternativní. Přichystají Vám i zdravou raw snídaní, slané tapas či denní menu, stejně jako freshe, smothie a výjimečné čaje. Na svoje si přijdou i milovníci kvalitního autentického vína. K přípravě pokrmů i nápojů používají bio a veganské potraviny.

  Team MyRaw Café se těší na Vaši návštěvu!

 • 18-7-2014 iLUXURY LIFE.cz: Společnost FIM Group představila luxusní Penthouse v Paláci Dlouhá

  Přinášíme Vám další z ohlasů na nedávnou tiskovou konferenci, která proběhla v Paláci Dlouhá u příležitosti představení unikátního Penthousu, tentokrát na iLUXURY LIFE.cz, online průvodci dobrým životem: http://www.iluxurylife.cz/cs/spolecnost-fim-group-predstavila-luxusni-pe...

 • 26-6-2014 Společnost FIM Group představila médiím luxusní Penthouse v Paláci Dlouhá

  Ve čtvrtek 26. 6. představila italská investiční a developerská společnost FIM Group na střešní terase unikátní Penthouse, který se nachází v centru Starého Města, v nejvyšším patře luxusního rezidenčního projektu Palác Dlouhá.

  Partnery této akce byli nájemci Gurmet Pasáže, kteří zde prezentovali své výjimečné gastronomické koncepty a připravili netradiční snídani.

  Penthouse o výměře 470 m2 s 50metrovou terasou s výhledem na Staré Město, Petřín a Pražský hrad patří k nejatraktivnějším prostorám Paláce Dlouhá. Původní historické krovy jsou nyní doplněny moderním prosklením po celé západní straně. Exklusivní prostor ve tvaru U díky mimořádným ateliérovým oknům nabízí výhled 360°.
  Tento unikátní byt je nabízen ve stavu shell & core, bez jakýchkoliv vnitřních příček, což klientům umožní flexibilní dělení, výběr finálních materiálů a celkový design vysněného bydlení.
  Penthouse má dva samostatné vchody, přímý vstup z výtahu a patří k němu také 4 parkovací místa v suterénu domu.

 • 11-5-2014 Novinky z Gurmet Pasáže - řeznictví Naše maso, La Bottega Bistroteka a MyRaw Café

  O Gurmet Pasáži Dlouhá, novém místě pro labužníky v centru Prahy, které vzniká pod taktovkou naší developerské společnosti, jsme Vás informovali již před pár měsíci. V té době jste mohli navštívit Vinotéku U Mouřenína či si pochutnat na lahodných chlebíčcích a výtečných sezónních polévkách v moderním bistru Sisters Hany Michopulu.
  Nově můžete své chuťové pohárky hýčkat v řeznictví Naše maso, kde Vám uznávaný řezník Fratišek Kšána mladší vybere to nejlepší z nabídky mas a uzenin, které znáte z restaurací Ambiente. A pokud Vás lahodná vůně nadchne natolik, že budete mít chuť okusit je již v řeznictví, šikovný personál Vám přichystá třeba steak, hamburger či tatarský biftek, který můžete sníst u stylových bistro stolků přímo na místě.

  Už nyní se můžete těšit také na září, kdy pro Vás otevřeme dvě nové prodejny - La Bottega Bistroteka, obchod a bistro s italskými delikatesami a MyRaw Café, kavárnu, která je stoupencem raw vegan food, tedy zdravého životního stylu, kdy jsou veškeré suroviny zpracovávány do teploty 42° C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů.

 • 29-4-2014 Nahlédněte do neajtraktivněších prostor Paláce Dlouhá - unikátního Penthousu

  Unikátní Penthouse o výměře 470 m2 s 50metrovou terasou s výhledem na Staré Město, Petřín a Pražský hrad patří k nejatraktivnějším prostorám Paláce Dlouhá. Původní historické krovy jsou nyní doplněny moderním prosklením po celé západní straně. Exklusivní prostor ve tvaru U díky mimořádným ateliérovým oknům nabízí výhled 360°.

 • 10-3-2014 Český designér Rony Plesl se stal partnerem the Club

  Rony Plesl, známý český designér působící v oblasti designu skla a návrhu interiérů, se stal partnerem the Club, věrnostního programu společnosti FIM Group.

  http://theclub.fimgroup.eu/cz/front.newsletter/

 • 2-2-2014 Co se děje v oblasti designu? Zjistíte nově v newsletteru the Club

  Od ledna tohoto roku Vám přinášíme ty nejžhavější novinky od našich partnerů z oblasti designu v pravidelném měséčním newsletteru. Sledovat jej můžete i vy na našich webových stránkách: http://theclub.fimgroup.eu/cz/front.newsletter/

 • 25-1-2014 Gurmet Pasáž Dlouhá: Nové místo pro labužníky v centru Prahy

  Ve znovu oživeném Paláci Dlouhá, úctyhodné budově ve stylu art deco z 20. let minulého století, vzniká Gurmet Pasáž, která potěší všechny labužníky. Myšlenkou bylo vytvořit ucelený koncept na téma kvalitní gastronomie se širokým výběrem čerstvých mezinárodních i lokálních potravin ve spojení s kreativitou jednotlivých konceptů, ve kterých hrají hlavní roli čerstvé suroviny a jedinečný design.
  Díky úspěšně dokončené celkové rekonstrukci a revitalizaci domu můžete nyní i cestu domů spojit s gastronomickými zážitky v obchodních prostorách pasáže zaměřených na gastronomii v gourmet stylu, kde uspokojíte své chuťové buňky při nákupu kvalitních surovin, lahodných jídel i nápojů. Už nyní můžete navštívit Vinotéku U Mouřenína, která se specializuje na francouzské cognacy, francouzská a italská vína a delikatesy či si pochutnat na lahodných chlebíčcích v moderním bistru Sisters Hany Michopulu.

 • 11-12-2013 Dolce Vita o Gurmet Pasáži Dlouhá

  Gurmet Pasáž Dlouhá – nové místo pro labužníky v centru Prahy

  Palác na konci Dlouhé ulice na Starém Městě nabral druhý dech a zažívá znovuzrození. V blízké budoucnosti se navíc stane cílem všech gurmánů, kteří prahnou po kvalitních surovinách i specialitách světové gastronomie.

  http://www.dolcevita.cz/lifestyle/593-gurmet-pasaz-dlouha-nove-misto-pro...

 • 27-11-2013 PROJEKT PALÁC DLOUHÁ USPĚL V SOUTĚŽI REALITNÍ PROJEKT ROKU 2013

  Praha 27. listopadu - V pondělí 11. listopadu 2013 byly u příležitosti konání Realitního Kongresu slavnostně vyhlášeny výsledky třetího ročníku soutěže Realitní projekt roku 2013, ze kterého si developerská společnost FIM GROUP odnesla hned dvě ocenění. Výjimečný projekt rezidenčního bydlení Palác Dlouhá v soutěži získal Cenu odborné poroty a Míšenská 7, ojedinělý projekt luxusního bydlení v historickém centru Prahy, si odnesl Cenu architektů.

 • 9-9-2013 oprava fasádních kamenných prvků
 • 6-9-2013 zahájení finální úpravy povrchu podlahy společných prostor
 • 5-9-2013 osazení nových rámů výkladců obchodních jednotek a vstupních dvěří do jednotlivých schodišť a divadla
 • 5-9-2013 opravy stěn pasáže - umělý kámen
 • 3-9-2013 instalace nového bezpečnostního zábradlí před hlavní vstup z ulice Dlouhá
 • 2-9-2013 otevření nové pokladny Divadla v Dlouhé
 • 1-9-2013 dokončení rekonstrukce fasády domu
 • 31-8-2013 dokončení osazení parkovacího zakladače a začátek testování systému
 • 30-8-2013 osazeny výtahy na schodištích B, C a D
 • 20-8-2013 výměna všech oken a vstupních dveří do bytů včetně repasí a replik původního mosazného kování
 • 15-8-2013 Dokončení finálních omítek ve všech schodištích domu
 • 24-7-2013 Osazení nových mříží do jednotlivých vstupů pasáže
 • 15-5-2013 Dokončení shell & core obchodních jednotek v pasáži
 • 30-4-2013 Dokončení stavební části pokladny divadla
 • 18-4-2013 Palác Dlouhá představil vzorový byt

  Ve středu 17. dubna proběhla tisková konference k otevření vzorového bytu v Paláci Dlouhá, který tak klientům umožní udělat si představu o možnostech úprav a zařízení prostor v tomto projektu.

  Rádi Vám vzorový byt i projekt představíme osobně. V případě zájmu si můžete domluvit prohlídku na čísle +420 724 720 991.

 • 15-4-2013 Dokončeny sádrové stěrky ve schodišti B
 • 15-4-2013 Zahájena obnova a výměna oken v celém domě
 • 1-4-2013 Průběžná montáž / osazení výkladců v pasáži
 • 1-4-2013 Zahájena realizace samonivelačních stěrek v jednotlivých bytech
 • 1-4-2013 Zahájena instalace lešení pro rekonstrukci fasády
 • 26-3-2013 PRODEJNÍ MÍSTO BYLO PŘESUNUTO DO VZOROVÉHO BYTU

  Prodejní místo bylo přesunuto z ulice Hradební 1 do nově otevřeného vzorového bytu v Paláci Dlouhá. Pro sjednání individuální návštěvy prosím volejte našeho obchodního zástupce na číslo 724 72 09 91.

 • 1-3-2013 Začátek montáže parkovacích zakladačů + kompletace sklepů; dokončeny páteřní rozvody médií
 • 28-2-2013 Pasáž – dokončeno zastřešení exteriérové části světlíků
 • 21-1-2013 Dokončení II. fáze výstavby parkovacího zakladače

  - dokončení zemních prací
  - provedení hlavní železobetonové konstrukce
  - provedení provizorních konstrukcí pro vynášení nadzemních podlaží

 • 14-1-2013 Dokončení vylití terazza v prostoru pasáže
 • 20-12-2012 Dokončení šachty výtahu ve schodišti B
 • 18-12-2012 Vánoční event

  18. prosince proběhl v prostorách Divadla v Dlouhé vánoční event spol. FIM Group pro své obchodní partnery a klienty jako poděkování za spolupráci a podporu v roce 2012. Hlavním programem večera byla prezentace projektu Palác Dlouhá a divadelní představení souboru Divadla v Dlouhé – Tři Mušketýři.

 • 12-12-2012 Byl odkryt historický povrch drásaného kamene speciální technologií pomocí suchého ledu
 • 2-11-2012 Palác Dlouhá získal dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku

  Ve čtvrtek 1. listopadu 2012 byly v rámci Realitního kongresu vyhlášeny výsledky druhého ročníku soutěže Realitní projekt roku 2012. Rezidenční projekt Palác Dlouhá, jehož developerem je společnost FIM GROUP, si z této soutěže odnesl hned dvě ocenění – Cenu odborné poroty a Cenu veřejnosti za realitní projekt roku na území Prahy 1.

 • 16-10-2012 zahájení provozu Divadla v Dlouhé v domovské scéně Paláce Dlouhá
 • 15-10-2012 zahájení zkušebního provozu kotelny
 • 15-9-2012 dokončení teraco dlažby na schodištích

  - dokončení teraco dlažby na schodištích v sekci C, D a E

 • 31-8-2012 dokončení bouracích a vyklízecích prací v II. etapě

  - dokončení bouracích a vyklízecích prací v II. etapě v sekci A a B

 • 27-6-2012 Palác Dlouhá byl nominován v soutěži "Realitní projekt roku 2012"

  I Vy mu můžete dát hlas a podpořit tak tento jedinečný projekt.
  http://www.projektroku.cz/detail?86-palac-dlouha

 • 24-5-2012 Jarní akce

  Pro klienty, kteří si vyberou byt do 21. 6. je připravena speciální jarní nabídka. Pro svůj budoucí byt v Paláci Dlouhá si mohou zvolit květinovou dekoraci a výzdobu spolu se službami květinového designéra na 1 rok zdarma. To vše v hodnotě 100.000 korun!

 • 1-3-2012 Zahájení II.etapy

  – zahájení II. etapy rekonstrukce objektu – bourací a vyklízecí práce v sekci A a B

 • 1-2-2012 Připravujeme pro vás nový ukázkový byt
 • 22-9-2011 PRODEJNÍ MÍSTO NALEZNETE U BOČNÍHO VSTUPU DO PASÁŽE DOMU Z ULICE HRADEBNÍ

  Nově nás najdete v ulici Hradební 1 a to každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin.

 • 30-4-2011 Dokončení I. etapy rekonstrukce

  – dokončení I. etapy rekonstrukce objektu – bourací a vyklízecí práce v sekci C a D

 • 1-4-2011 Zahájení stavebních prací

  – zahájení stavebních prací v I. etapě rekonstrukce objektu v sekci C a D

 • 1-10-2010 Zahájení I. etapy rekonstrukce

  – zahájení I. etapy rekonstrukce objektu – bourací a vyklízecí práce v sekci C a D

 • 29-9-2010 „Certifikát“ autorizovaného inspektora

  Dne 29. září 2010 jsme získali „Certifikát“ autorizovaného inspektora, kterým se stvrzuje, že stavba: „Rekonstrukce a stavební úpravy objektu Dlouhá tř. 727/39, Praha 1 – Staré Město“ může být podle ověřené dokumentace a připojených dokladů po právu provedena v plném rozsahu.

 • 2-8-2010 Průzkumné, zajišťovací a bourací práce

  Dne 2. srpna 2010 jsme na základě „Certifikátu“ zahájili 1. etapu prací - průzkumné, zajišťovací a bourací práce v objektu.

 • 16-7-2010 „Certifikát“ autorizovaného inspektora

  Dne 16. července 2010 jsme získali „Certifikát“ autorizovaného inspektora, kterým se stvrzuje, že stavba: „Rekonstrukce a stavební úpravy objektu Dlouhá tř. 727/39, Praha 1 – Staré Město, 1. etapa – průzkumné, zajišťovací a bourací práce“ může být podle ověřené dokumentace a připojených dokladů po právu provedena.

 • 1-6-2010 Prodejní Místo

  Dne 1. června 2010 jsme pro Vás - naše klienty otevřeli nové prodejní místo umístěné přímo v objektu Paláce Dlouhá. Vstup je přímo z ulice Dlouhé hned po pravé straně vedle hlavního vstupu do pasáže objektu. Zde Vám naši kvalifikovaní realitní makléři rádi projekt představí a poskytnou veškeré informace o projektu a to vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00.

 • 4-12-2009 80-ti leté výročí

  Divadlo v Dlouhé oslavilo 4. prosince 2009 již 80-ti leté výročí svého působení v budově Paláce Dlouhá. Využili jsme této příležitosti, abychom veřejnosti představili projekt Paláce Dlouhá, jehož cílem je obnovit původní slávu této art deco budovy při zachování původní architektury. Chceme tomuto místu vrátit jeho původní funkci moderního urbanistického paláce s nákupním centrem v přízemí, 61 byty, ateliéry a kancelářemi v nadzemních podlažích domu a divadlem a parkovištěm v podzemních podlažích.